0,00 €
Jobst Travel 15-20 mmHg kompressioonpõlvikud ennetavad jalgade tursumist ning ebamugavustunnet, andes neile samaaegselt juurde energiat pikkadel lennureisidel.

0,00 €
Uus ja täiendatud JOBST® Bella™Strong on pidevalt kestva patsientidele orienteeritud uurimustöö  tulemus. JOBST® Bella™Strong valmisvarrukas ning kätis – kantavad nii koos kui eraldi- kontrollivad efektiivselt kerget kuni mõõdukat lümfödeemi ja turset.

0,00 €
JOBST® Bella™ Lite standardmõõdus ülessuunas väheneva kompressiooniga varrukas ning kinnas on tõhusad kerge turse ning lümfödeemi puhul. Samuti on need mugavad tooted sobilikud trauma, operatsioonide või kiirituse järgselt.

0,00 €
Ideaalne toode meestele, kes peavad pikalt seisma või istuma. Meditsiiniline kompressioonpõlvik avaldab muljet oma funktsionaalsuse ning ajatu elegantsiga. Saadaval kompressioonklassides 1-3.

0,00 €
Eriti lihtsalt jalgatõmmatavad survepõlvikud, saadaval kolmes kompressioonastmes (vastab USA surveastmetele 15-20 mmHg, 20-30 mmHg ja 30-40 mmHg)

0,00 €
Spetsiaalselt meestele mõeldud kompressioonpõlvik, mida on rõõm kanda nii tööl kui ka vabal ajal. Saadaval kompressioonklassides 1-3.

0,00 €
JOBST® UltraSheer valikus on standardsuurused kompressioonklassis 1 ja 2 ning see on sobiv toode kerge ja mõõduka venoosse puudulikkuse korral. Samuti on tooted sobilikud lümfödeemi preventsiooniks ning kerge esimese klassi lümfödeemi ravis.

0,00 €
JOBST® Opaque on saadaval standardmõõdus kompressioonklassides 1 ja 2 ning sobib kerge kuni mõõduka venoosse puudulikkuse korral. Samuti on tooted sobilikud lümfödeemi preventsiooniks ning kerge esimese klassi lümfödeemi ravis.